Pages

1 October 2016

14 Dienų Tylos

Labas, prieš maždaug tris savaites, vieną naktį man balsas pakuždėjo, jog man reikia parašyti dienoraštį ir juo pasidalinti ir su jumis. Man visada patiko rašyti ir turiu svajonę parašyti vieną dieną knygą, tad lai čia būna kaip vienas ilgas prologas prieš tikiuosi mano knygą. Daug pristatinėti savo dienoraščio nenoriu, nes visi atsakymai yra atsakomi jame. Tai nėra labai ilgos apimties darbas, tad galima jį įveikti ir per vakarą ar du. 
Niekada anksčiau, jokio rimto ar ilgo darbo nesu parašiusi, tad šis manau dar nebus labai tobulas ir puikus, bet tiesiog jame pakalbėjau apie gyvenimą užsienyje, apie kitas gyvenimiškas situacijas, motyvacija, darbus, sunkumus ir panašiai. Mano dienoraštį galite atsisiųsti paspaudę čia. Gero skaitymo ir iki kitų susitikimų!


12 comments:

 1. Anonymous10/02/2016

  Nuoroda neveikia.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Patikrinau ir viskas veikia. Gal per telefoną bandei? Nes leis tik per kompiuterį atsisiųsti

   Delete
  2. Birute1/29/2017

   As pabandziau atsisiusi i telefona HTC ONE A9 ir man pavyko, tad leidzia atsisiust ne tik per pc :)

   Delete
 2. Sveika! Ka tik pabaigiau skaityti tavo rasini. Buvo tikrai labai idomu. Smagu buvo skaityti ir mintyse matyti tavo filmukus, kuriuos perziurejau praeityje. Kai kur galejau susieti tavo aprasytas patirtis su manosiomis. Man labai patiko toks dienorascio stilius, kuri buvo labai lengva ir malonu skaityti. Manau tai buvo pasisekimas. Taip ir toliau!!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labas :) Ačiū už išreikštą nuomonę, labai faina, kad tau patiko ir galėjai taip pat ir mintyse susikurti vaizdus. Dar reiks rašybą ir stilų patobulinti, bet tikiuosi ką nors parašyti greit naujo :)

   Delete
 3. Anonymous10/04/2016

  Sveikinu, su pirmu kūriniu ;)

  ReplyDelete
 4. Suskaiciau labai greitai.Mintys nuoseklios, lengva skaityti.Linkiu kad tavo svajones issipildytu tik daugiau drasos ir ryzto. Tikiu kad viena diena galesiu paskaityti tavo knyga ir labai to laukiu.Aciu tau kad esi kad rasai kad kuri.Tikiu tau gyvenime pasiseks kaip gali nepasisekt tokiam nuosirdziam ,geram ir GYVENIMO NESUGADITAM ZMOGUI!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū už gražius žodžius ir pagiras tau :)

   Delete
 5. Anonymous12/11/2016

  Šaunu, kad nori rašyti, ir skaityti tikrai įdomu. Suprantu, kad gyveni užsienyje ir lietuvių kalba tenka rašyti turbūt retokai, tačiau labai akis badė rašybos klaidos. Kitą kartą patarčiau pasidomėti, jei nežinai, kaip vienas ar kitas žodis rašomas. O šiaip sėkmės!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui už komentarą :) Taip, rašyti Lietuviškai labai dažnai netenka, bet kitą kartą būtinai duosiu kūrinį suredaguoti profesionalui prieš jį publikuojant :)

   Delete
 6. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

  An Thái Sơn chuyên võng điện máy đưa võng hay võng điện cho bé và chia sẻ kinh nghiệm giúp quý khách biết cục điện đưa võng giá bao nhiêu cũng như máy đưa võng loại nào tốt nhất cho giấc ngủ của bé.

  ReplyDelete

Blog design by KotrynaBassDesign