Pages

28 August 2016

Have you done it yet? // 1

Labas bičiuliai, štai ir mano pirmasis savaitinis įrašas! Kažkur prieš kelias savaites pasidalinau naujiena, jog pradėsiu rašyti savaitinius įrašus, tad šiandien ta diena! Didžiausia problema su kuria susidūriau buvo dienos pasirinkimas. Kai sugalvojau šią idėją, mąsčiau apie Antradienius. Vėliau pasakiau ne, rašykim Pirmadieniais, bet galiausiai nusprendžiau jog tai bus Sekmadienis, tad nuo šiandien kiekvieną Sekmadienį rasite naują mano įrašą! Šios savaitės įrašas gali būti gal kiek ilgokas nei bus paprastai, bet jaučiu, jog turiu paaiškinti ką kiekviena tema reikš ir kodėl noriu ta tema su jumis pašnekėti. 
Na, o jei viską apibūdinti sutrumpintai tai noriu šiek tiek parodyti kas sėdi už ekrano ir rašo šiuos įrašus bei pasidalinti svarbia ir naudinga informacija taip pat + pasidalinti geriausiomis savaitės nuotraukomis.


Hello folks, so here is my first weekly post! Something like few weeks ago I announced that I will start publishing weekly blog posts so today is the day! The biggest problem that I faced with was picking the day. When I came up with this idea I was thinking about Tuesdays. Later I said no, let's do on Mondays, but in the end I picked Sundays so from today every week on Sunday you will find my new post! This week's post can be a little bit longer than it usually going to be, but I feel that I need to explain what every topic is going to be about and why I want to talk about this with you. 
Basically short story long I want to show a bit who is behind the screen writing these posts and share some important and useful information with you as well + share best pictures of the week. 

SAVAITĖS ATRADIMAS


Prieš 3-4 metus maniau, jog viskas kas gera turi likti tik man. Tarkim jei tada atrasdavau puikią nuotraukų redagavimo programėlę, šia naujiena nesidalindavau nes tiesiog nenorėdavau, jog kitų nuotraukos būtų geresnės nei mano. Taip, žinau...tai savanaudiška. Tuo metu buvau iš dalies savanaudiška ir tai garsiai sakiau jau ne kartą, bet dabar viskas kitaip ir pirmiau pagalvoju apie kitus ir tik vėliau apie save. Bei tai būtent ką blog'eriai ir turi daryti. Atrasti kažką gero / naujo ir pasidalinti tuo su kitais. Tad šioje ,, Savaitės atradimas '' potemėje  norėčiau pasidalinti ką naudingo atradau per savaitę taigi pažiūrėkime.

 Snapseed.  Jei sekate mane Instagram ar Facebook paskyroje tikriausiai pastebėjote, jog paskutinės nuotraukos kurias įkėliau buvo šiek tiek kitokios nei paprastai keliu. Viskas dėl Snapseed. Snapseed yra programėlė skirta nuotraukų redagavimui. Aš tiesiog įsimylėjau ir vėl. Filtrai kuriuos jie siūlo ne visada gali vizualiai tikti jūsų padarytoms nuotraukoms bet dažniausiai jie tinka. Tad būtinai parsisiųsk ir išbandyk! Sekančios dvi nuotraukos redaguotos būtent šia programėle. 
 Noh Bros Radio Cafe. Šis atradimas skirtas mano Stambuliečiams. Jei atvirai, aš šioje kavinukėje nesilankiau, tad negaliu palikti atsiliepimo, bet kuo noriu pasidalinti, jog kiekvieną Šeštadienį jie siūlo nemokamą kepinių degustaciją nes jie nori sudaryti naują meniu. Jūs sumokate tik už gėrimą. Pamačiau šią informaciją vakar tik vėlai vakare, tad apsilankyti čia planuoju kitą savaitę. Manau tai šaunus sandoris nes vienu metu gali išbandyti kažką naujo ir tuo pačiu metu padėti kavinukės savininkams išreikšdamas savo nuomonę, tad siūlau apsilankyti. DISCOVERY OF THE WEEK

3-4 years ago I thought everything what is good should stay just for me. As a simple example if I discover incredible pictures editing app back then, I won't say and share this with others because I don't want their pictures be better than mine. Yea I know...that's selfish. Back then I was kind of selfish I guess and I said this out loud not one time, but now everything changed and first I think about others and only then about myself. Plus this is what bloggers suppose to do. Discover something good / new and share that with the public. So in this ,, Discovery of the week'' section I want to share what good did I discovered during the week. So let's see. 

  Snapseed. If you are following me on Istagram or Facebook maybe you realised that last pictures that I uploaded was a bit different than I use to upload. That's because of snapseed! Snapseed is an app to edit pictures. Literally I just fall in love again. Filters they have not always suit with the picture you took, but most of the time it does. So definitely download the app and play around a bit! Next two pictures down below were edited with this app. 
 Noh Bros Radio Cafe. This discovery is for you my Istanbul people. Well, I didn't go there to give my opinion or something, but what I want to share is that every Saturday they offering a free degustation of their bakery as they want to make a new menu. You pay just for a drink. I saw that yesterday too late unfortunately so I plan to check them out next week. I think thats a great deal, because same time you can taste something new and same time help for cafe owners by expressing your opinion so you can check them out!
ĮKVEPIANTYS ŽMONĖS

Manau čia daryti ilgo paaiškinimo nereikia, nes pats potemės pavadinimas šneka už save. Kiekvienas kūrėjas nesvarbu kad ir ką be kurtų nori būti atrastas ir parodyti talentą kurį turi. Aš taip pat. Bet aš tikiu, jog tuo pačiu metu mes turėtumėme ir padėti vieni kitiems pasidalindami vieni kitų darbais bei duodami palaikymą. 

 Kristina. Šią savaitę noriu atiduoti savo palaikymą šiai mielai panelei! Šią savaitę susitikau su ja net du kartus ir tai buvo tik trečia Lietuvaitė kurią čia sutikau per 5 metus Stambule. Kartu atlikome vieną projektą ir tikiuosi jų dar atlikti kartu ne kartą ir tiesiog vieną dieną tikiuosi ją vadinti savo drauge taip pat. Kristina turi savo blog'ą kur rašo apie grožį ir dalinasi savo siuviniais. Ji rašo Turkų ir Anglų kalbomis ir jos blog'ą galite rasti čia. Ją galite rasti Instagram paskyroje taip pat. Kol kas nenoriu parodyti ir atskleisti ką kartu veikėme nes kadangi tai buvo jos idėja, noriu jog apie tai pirmiausia išgirstumėte iš jos. Ji turėtų paskelbti naują įrašą rytoj, Pirmadienį, tad nepamirškite apsilankyti jos blog'e. Bei kitą savaitę aš taip pat pakalbėsiu apie tai daugiau ir pasidalinsiu atskiru įrašu. Dabar noriu tik šiek tiek užbėgti įvykiams prieš akis ir pasidalinti viena nuotrauka, kurią užfiksavo Kristina. 
INSPIRING PEOPLE

I guess here I don't need to make long explanation because topic name speaks of itself. Every creator, no matter what they are creating would like to be discovered and show talent they have. So as I. But I believe that in same time we should and help for each other by giving shout -outs and support. 

 Kristina. This week I want to give my support and love for this sweet girl! This week I met her even twice and it was only third Lithuanian I met during 5 years in Istanbul. We made one project together and I hope to make even more and I just hope to call her my friend one day as well. Kristina has a blog where she writes about beauty and sharing her sewing project as well. She writes in Turkish and English. You can find her blog here. Also you can follow her on Instagram as well. I don't want to show and share yet of what we did, because as this was her idea I want you to hear about it first from her. She should publish post tomorrow, on Monday, so make sure to check her blog. And next week I will talk about our meeting more as well so you can check me also. Now I want to give just a little sneak peak and share one picture which was taken by her. GERAS IR BLOGAS

Tai priežastis kodėl nusprendžiau rašyti šiuos savaitinius įrašus. Žinau, jog blog'as turi būti ta vieta kuri atneštų laimės ir kur būtu dalinamasi patarimais, bet noriu kalbėti ir apie rimtus dalykus ar problemas taip pat. Nes taip, mums reikia kažką keisti, mano drauge! Savaitinių įrašų pavadinimas ,,Have you done it yet'' reiškia ar jau padarei ką nors gero šią savaitę? Ir priežastis kodėl rašau tai Sekmadieniais yra paskatinti jus, jog pasižiūrėtumėte ką nuveikėte per savaitę. Bei blogo ką padarėte taip pat, nes mes galime pasimokyti ir iš klaidų. Noriu pasidalinti ką gero padariau, nes gal taip galiu paskatinti kažką gero padaryti ir jus nes rytoj Pirmadienis, nauja savaitė, tad galite pradėti daryti kažką gero ir naudingo ir apie tai galėsime pašnekėti kitą savaitę. Taip pat noriu paminėti ir blogus dalykus. Žinau, jog kiekvienas mes mokomės tik iš savo klaidų ir iš kitų ne, bet noriu pasidalinti savo klaidomis nes gal tokiu būdu jus priversiu susimąstyti ir jūs ką nors pakeisite. 
LABAI SVARBU: Prieš jums skaitant toliau noriu padrąsinti jus ir paprašyti man atsiūsti nuotraukas. Jei tarkime sugalvosite iškepti keksiukus ir pasidalinti jais su kaimynais, padarykite nuotrauką ir atsiųskite man. Kol galios šie savaitiniai įrašai, siųskite man nuotraukas kurias pasidalinsiu savo blog'e + jūsų istorija taip pat jei tik norėsite.

 Geri darbai. Manau šią savaitę daug gerų darbų nepadariau...Iškepiau kambariokei tortą, padėjau sukurti logo sesei, pasiemiau kamerą ir užfiksavau pažįstamo diplomų įteikimus, išklausiau draugę ir tiek. Maži dalykai, bet visi pradeda nuo mažų darbų, jog vieną dieną padarytų kažką daugiau...
 Blogi darbai.  Deja, šią savaitę padariau kai ką blogo ir visi geri dalykai nublanko...Šią savaitę kai ką įskaudinau ir deja mes visada įskaudinam artimiausius mums žmonės. Padariau kai ką blogo kas nuliūdino mano kambariokę Tubą. Kadangi tai labai asmeniška viskuo nesidalinsiu. Ji taip pat padarė kai ką blogo kas labai nuliūdino mane, tad abi jautėmės blogai.Visą Šeštadienį bei Sekmadienį visiškai nesikalbėjome. Net žodžio nepasakiau... Per du metus tai buvo pirmasis rimtas susipykimas. Pasidalinau su jumis tai nes noriu duoti jums žinutę, jog neskaudinkite tų žmonių kuriuos mylite! Dabar baigiu redaguoti šį įrašą ir eisiu į miestą bei pakviesiu ją taip pat. Jei šiuo metu jūs su kažkuo susipykę, užbaikite tai! Tikiu, jog jus nuliūdino todėl nes jūs tam žmogui rūpite arba jūs padarėte taip nes jis jums rūpi. Stenkitės vieni kitus suprasti ir dabar, taip DABAR eikite su jais pasišnekėti ir būtent tai yra tai, ką aš dabar ir ketinu padaryti!GOOD AND BAD

This is actually the reason why I decided to make these weekly posts. I know that blogs should be a place to give happiness and share tips, but I want to talk about serious subjects and problems as well. Because we do need to make some changes my friend! Weekly posts name ,,Have you done it yet'' means have you done something good this week yet? And the reason why I write this on Sunday is to encourage you to look what good have you done this week. And bad as well, because we can learn from our mistakes also. I want to share what good I did during the week and in this way encourage you to make something good, because tomorrow is Monday, new week, so you can start make something good and we can talk about this next week. Also I want to mention few bad things as well. I know that we are learning only from our mistakes and not from others, but if I will share what bad did I do during the week, maybe in this way I will give you some thoughts and you will actually going to change something. 
VERY IMPORTANT:  Before starting to talk about good stuff, I want encourage you too make good things also and send me pictures. If you bake cupcakes and decide give them to your neighbours I want you make picture and send it to me and I will share this on my blog. So as long weekly post will exist, keep sending me pictures and I will share them here + your story as well if you want to. 

 Good. I guess I didn't something really good this week...I made a cake for flatmate, helped to create a logo for my sister, I took a camera to make pictures of friend's graduation, I listened one friend and I guess that's all. Small things, but we all need to start from something small in order to make something big in the future...
 Bad. Unfortunately this week I did something bad that my all good things lost their meaning...This week I hurt someone and sadly always we humans hurting the closest people to us. I did something bad which made my Flatmate Tuba so upset. As this is very personal I won't share everything here. Then she also did something bad which made me very upset so we both was very sad. All Saturday and today we didn't talk at all. Not even a word...During 2 years that was the first serious fight we had. I shared this because I want to give a message to you, don't hurt people you love! Now I am finishing edit this post and I will go out and I will ask her out as well and hope we can talk even if I still feeling sad. So if you are in a flight now with someone, finish it! I believe they made you sad only because they care about you so try to understand them and now, yes NOW go to talk with them as I am going to do the same!    SAVAITĖS RECEPTAS

Jūs draugai mane jau pažįstate ir žinote, jog myliu maistą bet nesu labai gera kulinarė virtuvėje. Kadangi maistas mano didžiulė aistra, noriu ir su jumis pasidalinti geriausiu rastu receptu bei taip paskatinti save daugiau gaminti. Visi patiekalai kuriuos gaminsiu bus pagamninti mano pačios. Tokiu būdu tiek gaminsiu daugiau, tiek pasidalinsiu puikiais skoniais su jumis taip pat!

 Tortas. Šią savaitę tai buvo geriausias mano pagamintas patiekalas. Jei atvirai tai nebuvo kažkas wow, jog norėčiau su visais pasidalinti receptu bet tiesiog tai buvo pirmas tortas kurį dariau gyvenime. Tad šią savaitę noriu praleisti recepto pasidalinimo dalį ir pradėti tai nuo kitos savaitės. Šią savaitę noriu pasidalinti tik nuotrauka. 

RECIPE OF THE WEEK

You know me guys, I love food but I am not so great in the kitchen. As I have a big passion for food I want to share best recipe I found during the week and encourage myself to cook more. So all the meals I will share here will be made by me. In this way I will cook more and I will share great tastes with you also! 

 Cake. This week it was the meal I made the best. Actually it wasn't something amazing that I would like to share and give recipe to you all, but that was the fist cake I made in my life. So this week I will skip part of giving recipe for you and I will start this from next week. This week I just want to show how it look like only. 


2 comments:

Blog design by KotrynaBassDesign