Pages

9 May 2016

Spring cleaning

Pavasario tvarkymasis - tikriausiai šie žodžiai jums asocijuojasi su didžiuoju pavasariniu namų valymu ir tvarkymu kai išvalomas kiekvienas jūsų buto ar namo kampelis. Kadangi jau tikrai galima sakyti, jog pavasaris pagaliau atėjo, tad ir aš nusprendžiau apsitvarkyti, bet ne kambarį ar butą, o savo socialinius namus, t.y blog'ą. 

Spring cleaning - probably these words associate with big springtime home cleaning when you clean every corner of your apartment or house. As already you can say that spring finally came and so am I decided to make spring cleaning but not the room or apartment but my social house, i.e blog.
Ar pastebėjote mano naują blog'o dizainą?  Už jį esu dėkinga Kotrynabass design. Tai paprastas, bet kartu ir jaukus dizainas. Jūsų patogumui galite greitai ir patogiai užsiprenumeruoti ir gauti naujienas apie naujus įrašus tiesiogiai į elektroninį paštą, rasti visus mano socialinius tinklus, naudotis greita paieška ir surasti greitai jus dominančias temas bei rasti mano kontaktus jei norėsite ko nors paklausti ar su manimi bendradarbiauti. 
Na, o aš jau rytoj išsikraustau į užsienį ir kai tik įsikursiu pradėsiu dirbti prie savo blog'o ir orientuotis į kokybę. Stengsiuosi daugiau neberašyti naudos neteikiančių įrašų, o rašyti aktualiomis temomis, jog jūs galėtumėte sužinoti ir ko nors iš manęs išmokti. Tad iki greito pasimatymo ir permainų!

Have you noticed that I have new blog design? For this I am grateful Kotrynabass design. It's simple and comfortable design. For your convenience now you can quickly and easy follow me by email and get every new post delivered to your e-mail, find all my social links, use fast search and easily find topics that interest you and see my contacts if you want to ask me something or collaborate with me. 
Well,  tomorrow I am moving abroad so as soon as I will settle down, I will start work on my blog and focus on quality.  I will try stop writing irrelevant posts and write only on hot topics that you could learn something from me.  So see you soon! 


2 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. The information you have posted is very useful. The sites you have referred was good. Thanks for sharing Regards: Vacate Cleaning

    ReplyDelete

Blog design by KotrynaBassDesign