Pages

1 April 2016

My first SwapBox | outgoing

Mažiau nei prieš mėnesį gavau pasiūlymą iš vieno labai mielo žmogaus Eglės padaryti SwapBox. Tiems kas nežino kas tai yra, trumpai pasakysiu, jog tai dviejų žmonių susitarimas tarpusavyje už tam tikrą pinigų sumą apsikeisti siuntiniais. Nors jau keli metai esu užsiregistravusi swap-bot.com puslapyje ir esu pripratusi nepažįstamiems žmonėms pirkti daiktus ir mainytis siuntiniais, tai buvo vis dėlto šiek tiek kitokia patirtis. Prisipažinsiu nėra lengva išrinkti žmogui dovanas kurio visai nepažįsti. O juk taip norisi kad jam viskas patiktų!

Less than a month ago I got an offer from one very nice human being name Eglė to make a SwapBox. For those who do not know what it is I will briefly say that it's an agreement between two people to exchange parcels for certain amount of money. Although it's been more than few years as I am a member of swap-bot.com community and I used to buy and exchange things with strangers, however it was different experience. I can admit that it is not easy to pick something for a person which you completely don't know. And you really want that she like everything!  
Susitarėme keistis už 30 eurų ir savo SwapBox'o temą įvardijome 'Viskas kas miela'. Šiame įraše noriu su jumis pasidalinti būtent ką aš siunčiau Eglei. Tą vakarą kai susitarėme apsikeisti siuntiniais ir sužinojau, kad Eglei patinka pelėdos, jau sekančią minutę man šovė į galvą mintis išsiuvinėti pelėdą ir vėliau siuvinį uždėti ant naminės trešnių uogienės kurią padarė mano mama. Man labai svarbu, kad žmogus gautų bent vieną mano pačios rankų darbo daiktą, nes esu įsitikinusi kad būtent tada yra parodoma, jog tu stengiesi dėl to žmogus ir aukoji jam savo laiką daryma rankų darbo kūrinius, tad labai tikiuosi, kad jai tai patiko!

We have agreed to exchange for 30 euros and we named our SwapBox theme as 'Everything what is cute'. In this blog post I want to share with you what I sent for her. That evening when we agreed to exchange parcels and I found out that Eglė likes owls, in the next minute I got an idea to embroider it and later place it on homemade sweet cherry jam made by my mother.  It is very important for me that person would get at least one of my handmade things because I strongly believe that exactly then you are showing that you are trying for that person because you are giving your time for him so I hope she really liked that! 


Keletą daiktų išrinkau būdama Lenkijoje ir visus kitus Šiauliuose kur praleidau Šv.Velykas. Taip pat, man labai svarbu dovanos pakavimas nes pakuodama dovanas naudoji savo fantaziją bei laiką taip pat, tad labai stengiausi supakuoti dovanas įvairiai ir kūrybiškai.


Few items I bought when I was in Poland and all the others in city called Šiauliai where I spent my Easter. Also a gift packing is very important for me as well because while you are packing gifts you are using your imagination and putting time into this as well so I tried to wrap everything differently.8 comments:

 1. Kokia nereali pelėda!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū! Daug kam patiko ši pelėda iš tikrųjų tai pavyko man su šita dovanėle :)

   Delete
 2. Labai gražios dovanytės, pakavimas, pelėda išvis super :) Matosi, kad labai stengiesi :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū labai :) Visada malonu stengtis kad tik kitas žmogus nusišypsotų :)

   Delete
 3. Greta, dabar perskaiciau, kad pati peleda issiuvinejai!!! Nuostabu!!! Labai labai patiko man ji ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kai rašiau šį įrašą tada supratau kad pamiršau pridėti raštelį kad pelėdą dariau pati tai ir mąsčiau supras Eglė ar ne :D Labai gerai kad perskaitei įrašą šį vadinasi :D

   Delete
 4. Anonymous4/05/2016

  Su kuo tu padarai tokias kokybiškas nuotraukas? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Visų pirma priimsiu komentarą kaip už didelį komplimentą. Jei tikrai manai kad darau kokybiškas nuotraukas tai čia man labai, labai smagu dėl to :)
   O šiaip asmeniškai nemanau, kad jos labai jau kokybiškos ir dar reikės porą dalykų įsigyti ateityje, kad jų kokybė pagerėtų.
   Visas nuotraukas darau su Nikon D3100 fotoaparatu ir jei tai darau namie tai visada tik prie natūralios dienos šviesos. Jei kartais (ypač žiemos metu) būna per tamsios tai pašviesinu jas programa, bet daugiau su programa nieko jom nedarau, nebent tik apkarpau.

   Delete

Blog design by KotrynaBassDesign