Pages

6 April 2016

Morning rituals

Yra žmonių kurie ruošiasi vasarai besportuodami, ir sveikai maitindamiesi ir yra žmonių tokių kaip aš - ar žiema ar vasara bet saldumynų kiekis nemažėja. 
Jau kelios savaitės vis planuoju, jog būtų į naudą ir man šiek tiek daugiau pajudėti, atkreipti dėmesį į tai ką valgau ir panašiai. Bet galvoje vis girdžiu pasiteisinimus: ,,O, dabar keliausiu tai negaliu. Nusimato geras savaitgalis ir negi valgysiu salotas kai kiti kimš kepsnius. Dabar Velykos, reikės paragauti tų šokoladinių kiaušinių ir panašiai''. Tad taip ir bėga pastarosios savaitės su įvairiais pasiteisinimais ir vis dar toliau laisvomis dienomis leidžiu rytais pasimėgauti mažomis nuodėmėmis. 
Bet juk pirmadienis jau ne už kalnų, tad gal vertėtų imtis permainų??


There are people who are getting ready for the summer by making sports and eating healthy and there are people like me - or it's winter or it's summer but amount of sweets is not decreasing.
It's already a few weeks as I am planning that it would be good if I start to move a bit more, pay attention of what I eat and etc. But in my head I keep hearing excuses like: ,, Oh, I will be traveling so I can't. Good weekend it about to come so am I going to eat salads when others will eat steaks? Now it's Easter so I will have to taste those chocolate eggs and so on''. So my time passing by like that with different excuses and I still in my day off's let myself to have a little sin. 
But Monday just around the corner, so maybe it's worth to start making some changes?   

2 comments:

  1. Tavo nuotraukos, tai kažkas tobulo!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Vejej, lepini mane tokiais komentarais :)

      Delete

Blog design by KotrynaBassDesign