Pages

4 November 2015

Grand Bazaar + video

Džiaugiuosi, jog šalia savęs turiu vieną iš dižiausių turgų po stogu pasaulyje. Kalbu būtent apie Grand Bazaar! Jame galima rasti ko tik nori ir akys tiesiog raibsta nuo visokių gėrybių ir grožybių.
Iš viso turgų sudaro net 61 gatvė ir turguje yra daugiau nei 3000 parduotuvių. Kiekvieną dieną apsilanko maždaug apie pusė milijono žmonių ir  2014 metais buvo pasiektas rekordas, jog per metus turguje apsilankė net  91mln žmonių!
Noriu su jumis pasidalinti keletų nuotraukų iš mano pasivaikščiojimo po turgų prieš kelias dienas bei noriu pasidalinti savo antru video. Nuorodą rasite čia. Pamatysite mano visą dieną ką veikiau ir susipažinsite su Stambulu iš arčiau. Dar reikia daug kur tobulėti man ir daug ko išmokti, bet kaip antras video tik manau išėjo gan neblogai. Tikiuosi jums patiks!


I am very happy that near me I have one of the biggest covered markets in the world. I am talking about the Grand Bazaar. You can find there whatever you want.
There is 61 street and more than 3000 shops. Every day around half million people are coming to this market and in 2014  it was listed number 1 among worlds most visited tourist attractions with 91mln
visitors.
I want to share with you couple of pictures from Grand Bazaar that I visited few days ago and also my second video. You can find link here. You will see whole my day what I did and learn about Istanbul more. I know I need learn many things and improve myself but as second video it was not bad. I hope you will like!

5 comments:

 1. Kiek pas jus daug įvairiausių grožybių ir skanumynu, kuriuos pirmą kartą matau, taip norėtus visko paragauti :) Labiausiai sužavėjo auksiniai ir sidabriniai įvairus indeliai kuriuos mačiau video :)

  ReplyDelete
 2. Ten tie auksiniai ir sidabriniai indeliai yra kavos puodukai :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aha supratau, per Turkų serialus mačiau, jau tada sužavėjo :)

   Delete
 3. Wow! Taip uzsimaniau gyvent kazkur kur daugiau egzotikos! Nuotraukos ispudingos ir viskas atrodo pritrenkianciai! :)


  Indre,
  www.curvyliciousme.com

  ReplyDelete

Blog design by KotrynaBassDesign